ترجمه رسمی حکم کارگزینی

ترجمه رسمی حکم کارگزینی

admin خدمات Leave a Comment

مقدمه

ترجمه رسمی حکم کارگزینی جزو مدارک شغلی جهت اخذ ویزا می باشد. حکم کارگزینی برای افرادی که در ارگان های دولتی مشغول به فعالیت می باشند صادر می شود و در آن تمامی مشخصات فردی و میزان حقوق و سنوات و سمت شخص درج می شود.

ترجمه رسمی حکم کارگزینی جهت اثبات این ادعا که متقاضی ویزا در کشور خود مشغول به فعالیت می باشد به سفارت کشور مورد نظر ارائه می گردد. زیرا برای افسر صادر کننده ویزا اهمیت زیادی دارد که متقاضی قصد بازگشت به کشور خود را دارد یا خیر و این که در کشور خود مشغول به کار می باشد یا خیر.

حکم کارگزینی اگر بر روی سربرگ و با مهر و امضای اداره کارگزینی سازمان مربوطه باشد قابلیت ترجمه رسمی را دارد و برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت خارجه ارائه دفترچه بیمه که در قسمت کارفرما اسم مجموعه قید شده الزامیست.

بخش کارگزینی زیر مجموعه‌ی بخش مدیریت انسانی سازمان مربوطه است. کارکنان بخش کارگزینی مسئولیت نگهداری پرونده های مرتبط با استخدام کارکنان سازمان مورد نظر را برعهده دارند.

حال اگر استخدام فرد به صورت دائم باشد برای آن حکم کارگزینی صادر می شود اما اگر استخدام مدت دار باش(مثلا برای 6 ماه یا 1 سال) برای آن قرارداد کارگزینی صادر می شود. بنابراین حکم کارگزینی مشخص کننده‌ی وضعیت شخصیست که قرار است در سازمان استخدام شود.

حکم کارگزینی بسته به شرایط فرد به 3 نوع رسمی، قراردادی و پیمانی صادر می شود و انواع آن را مقررات استخدامی هر سازمان تعیین می کند.

اطلاعات ثبت شده در فرم های کارگزینی شامل مشخصات فردی، نام پدر، کد ملی و … هستند.

اطلاعات سازمانی نیز شامل ردیف شغلی، مقطع تحصیلی، پست سازمانی و میزان حقوق دریافتی و مزایا و… می باشند و در نهایت بالاترین مقام سازمان مربوطه حکم کارگزینی را تائید می کند و در اداره ی کارگزینی آرشیو می شود.

افرادی که به سبب کار در خارج از کشور نیاز به ترجمه رسمی حکم کارگزینی خود دارند ابتدا باید مهر اداره یا سازمان صادر کننده حکم کارگزینی را دریافت کنند. مثلا افراد شاغل در داروخانه باید مهر انجمن داروسازان و افراد مشغول در بیمارستان مهر وزارت بهداشت را برای دریافت ترجمه رسمی با تائیدات دادگستری و وزارت خارجه را داشته باشند.

 پیش نیاز ترجمه رسمی حکم کارگزینی

اسپل صحیح این اسامی برای ترجمه ی حکم کارگزینی مورد است:

  • نام و نام خانوادگی صاحب حکم
  • نام پدر
  • محل صدور شناسنامه

بهتر است قبل از هر چیز یک کپی از صفحه اول پاسپورت را به همراه حکم کارگزینی خود برای دارالترجمه ارسال کنید تا مترجم بتواند از اسپل مشخصات فردی شما برای ترجمه استفاده کند.

نکته: اصل حکم کارگزینی برای ترجمه ی رسمی و اخذ تاییدات دادگستری و امورخارجه الزامیست.

ترجمه رسمی حکم کارگزینی معمولا همراه با ترجمه 3 ماه آخر فیش حقوقی و گواهی اشتغال به کار انجام می شود.

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت خارجه اصل حکم کارگزینی و ارائه دفترچه بیمه که در قسمت کارفرما اسم مجموعه قید شده الزامیست.

هزینه ترجمه رسمی حکم کارگزینی چقدر است؟

هزینه ترجمه رسمی حکم کارگزینی از فارسی به انگلیسی 60000 تومان برای هر نسخه می باشد.

 

سوالات متداول 

ارائه اصل حکم کار گزینی همراه با دفترچه‌ بیمه تامین اجتماعی که در قسمت کارفرما اسم سازمان مربوطه قید شده باشد.

هزینه ی تائیدات هر پلمپ:

65 هزار تومان دادگستری و 10 هزار تومان وزارت خارجه

ترجمه رسمی حکم کارگزینی جزو مدارک شغلی جهت اخذ ویزا می باشد. ترجمه رسمی حکم کارگزینی جهت اثبات این ادعا که متقاضی ویزا در کشور خود مشغول به فعالیت می باشد به سفارت کشور مورد نظر ارائه می گردد. زیرا برای افسر صادر کننده ویزا اهمیت زیادی دارد که متقاضی قصد بازگشت به کشور خود را دارد یا خیر.

برای اطلاعات بیشتر از ترجمه ی مدارک خود با شماره تماس 88179879-88179371 و در ساعات غیر اداری با شماره تماس 09300917482 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *