ترجمه رسمی سابقه بیمه

ترجمه رسمی سابقه بیمه

admin خدمات Leave a Comment

ترجمه رسمی سابقه بیمهReviewed by Admin on Apr 22Rating: 5.0ترجمه رسمی برگه سابقه بیمهمدت زمان ترجمه ی سابقه بیمه در دارالترجمه الف یک روز کاری می باشد و در صورتی که نیاز به تاییدات دادگستری و امورخارجه داشته باشید این مدت زمان به 3 تا 4 روز کاری افزایش خواهد داشت

مقدمه

معمولا ترجمه‌ رسمی سابقه بیمه برای اخذ ویزا مورد استفاده قرار می گیرد و نشان دهنده ی مشغول به کار بودن متقاضی اخذ ویزا می باشد و ثابت می کند که متقاضی اخذ ویزا در کشور خود مشغول به کار بوده و پس از پایان زمان ویزا به کشور خود بر می گردد در نتیجه این مدرک می تواند در پروسه ی اخذ ویزا موثر باشد.

در پاره ای از مواقع از این مدرک برای اخذ ویزای کاری استفاده می گردد. برای مثال در صورتی که قصد دارید ویزای کارگر مهارتی از کانادا اخذ کنید باید سابقه ی کار مرتبط با رشته ی مورد تخصصتان به سفارت مربوطه ارائه دهید که ترجمه ی برگه سابقه بیمه نشان دهنده ی تجربه و سابقه کار شما در زمینه ی تخصصتان می باشد.

 

پیش نیاز ترجمه رسمی برگه سابقه بیمه 

در صورتی که قصد دارید تا ترجمه‌ی سابقه ی بیمه تان را به تاییدات دادگستری و امورخارجه برسانید می بایست این موضوع را به همکاران ما در دارالترجمه الف اطلاع دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تاییدات برای شما اخذ خواهد شد.

نکته ی مهم در خصوص اخذ تاییدات دادگستری و امورخارجه مدارک پشتیبان این سند می باشد که می بایست اصل شناسنامه را به همراه اصل برگه سابقه بیمه به دارالترجمه تحویل دهید.

لطفا یک کپی از پاسپورت فرد متقاضی و یا اسپل نام و نام خانوادگی و نام پدر را به دارالترجمه تحویل دهید تا روند ترجمه‌ی مدارک بدون کوچکترین نقصی شروع شود.

 

سوالات متداول

مدت زمان ترجمه ۱ روز کاری و در صورتی که نیاز به تاییدات داشته باشید ۳ تا ۴ روز کاری می باشد.

هزینه تاییدات دادگستری مبلغ ۷۰ هزار تومان و امورخارجه (به ازای هر برگه) ۱۰ هزار تومان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *