دارالترجمه رسمی استانبولی

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی

admin خدمات 1 Comment

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی در تهران

زبان ترکی استانبولی یکی از زبانهای پرکاربرد در ایران محسوب می شود و همسایگی با کشور ترکیه، مراودات فرهنگی، تجاری، اقتصادی و اجتماعی فراوان با ترکیه را در پی داشته است.

از طرفی قوانین شفاف و سهولت سرمایه گذاری، عدم نیاز به ویزا و مشابهات فرهنگی منجر به ارتباطات زیاد میان دو کشور و مردم آن شده است. در این میان نیاز به ترجمه اسناد و مدارک مختلف در دارالترجمه رسمی استانبولی از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید بتوان گفت در میان زبان های مختلف خارجی در ایران، ترکی استانبولی پس از انگلیسی بیشترین کاربرد را دارد.

در سالهای اخیر افراد زیادی به دلایل مختلف به کشور ترکیه مهاجرت نموده اند. دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های معتبر ترکیه، تجار و سرمایه داران برای خرید ملک، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، ایجاد شعبه و دفتر نمایندگی و بسیاری موارد دیگر نیاز به ترجمه رسمی مدارک خود دارند. انتخاب یک دارالترجمه رسمی که از اعتبار و تبحر کافی برخوردار بوده و بتواند مدارک مورد نظر را بطور حرفه ای ترجمه نماید، تاثیر زیادی در میزان موفقیت و پیشبرد امور افراد دارد و از طرفی هزینه و کیفیت ترجمه و اجرای کلیه مراحل جهت تائید مدارک موضوع دیگری است که در مراجعه به دارالترجمه رسمی استانبولی باید مد نظر قرار گیرد.

از آنجاییکه تاخیر و یا عدم ترجمه صحیح و یا عدم تائید مدارک بطور رسمی می تواند منجر به مشکلات جبران ناپذیری برای افراد گردد، در این مطلب به معرفی و بررسی ترجمه ی اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی می پردازیم.

ترجمه ی اسناد و مدارک تحصیلی به زبان ترکی استانبولی

یکی از مهم ترین زمینه ها و اهداف افراد جهت سفر به کشور ترکیه حوزه ی تحصیل است. در ادامه این مقاله به تشریح نیازها و مدارک و همچنین ترجمه مدارک مورد نیاز در این زمینه، توسط دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی الف خواهیم پرداخت.

دانشجویان دانشگاه های خارج از کشور که قصد ادامه تحصیل در داخل کشور را دارند

در صورتی که دانش آموخته ی یکی از دانشگاه های کشور ترکیه هستید و قصد ادامه تحصیلی در داخل کشور را دارید می بایست تا قبل از هر کاری تمامی مدارک خود را برای تایید به کنسول ایران در آنکارا ببرید تا آن را تایید کنند و بعد از انجام این کار مدارک شما در وزارت امور خارجه ایران قابل تایید خواهد شد و بعد از طی کردن این فرآیند مدارک شما در یکی از دارالترجمه های ترکی استانبولی زبان، ترجمه رسمی خواهد شد.
تمامی این خدمات توسط تیم فنی و کارشناسان دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی انجام می گیرد و با بالاترین کیفیت مدارک شما به زبان ترکی استانبولی ترجمه می شوند. در برخی از مدارک مانند ریزنمرات و یا دانشنامه نیاز است که مدارک به تایید دادگستری و امور خارجه نیز برسد.

در این رابطه دارالترجمه ترکی استانبولی رسمی الف، با اقدام به تایید این مدارک در سازمان های یاد شده، در کوتاه ترین زمان ممکن، این خدمت بسیار مهم را به متقاضیان عزیز می نماید و نیازی به انجام این کار از طرف خود مشتریان، وجود ندارد. این ویژگی و مزیت بسیار مهم، مخاطبان و مشتریان ما را همواره در پروسه ی تایید مدارک توسط سازمان های ذیربط یاری نموده است و به همین دلیل است که دارالترجمه الف، از محبوبیت بالایی در میان افراد متقاضی سفر به کشور ترکیه یا سایر کشورها، برخوردار است.

دانش آموختگان دانشگاه های داخل کشور که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکی استانبولی زبان خارج از کشور را دارند

در صورتی که از دانشجویان داخل کشور هستید و قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه را دارید می بایست برای ترجمه ی اسناد و مدارک هویتی و تحصیلی خود از طریق یکی از دارالترجمه های رسمی ترکیه اقدام نمائید.

نکته ی یک:

از دانشگاه مقصد خود سوال کنید که ترجمه ی مدارک با مهر مترجم قابل تایید است یا نیاز به تاییدات دادگستری و امور خارجه دارید. اگر دانشگاه شما نیازی به تاییدات نداشته باشد و شما از این موضوع بی اطلاع باشید هزینه های بالاتری را می پردازید در نتیجه دانستن این نکته حائز اهمیت هست.

نکته ی دو:

تمامی دانش آموختگان دانشگاه های داخل کشور می بایست قبل از تحویل مدارک به دارالترجمه ها نسبت به آزادسازی و تایید از سازمان های مربوطه اقدام نمایند. به عنوان مثال دانش آموختگان دانشگاه آزاد می بایست پس از فارغ التحصیلی نسبت به دریافت دانشنامه و ریز نمرات خود اقدام کنند و سپس این مدارک را به تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد رسانده و پس از اخذ تاییدات از سازمان مرکزی به دارالترجمه های ترکی استانبولی زبان مراجعه کنند , به همین منظور مطلبی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که بصورت مفصل و با ذکر تمامی جزئیات , فرآیند آزادسازی و تاییدات مدارک شما را از دانشگاه های محل تحصیلتان آموزش داده ایم.
برای اطلاعات بیشتر مطلب ترجمه مدارک تحصیلی را مطالعه نمائید.

ترجمه ی اسناد و مدارک توریستی و مهاجرتی به زبان ترکیه

متقاصیانی که قصد سفر توریستی و یا قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند می بایست مدارک(هویتی، کاری، مالی) خود را به سفارت مربوطه ارائه دهند.

مدارک هویتی

ترجمه ی شناسنامه – ترجمه ی کارت ملی – ترجمه ی سند ازدواج – ترجمه ی طلاق نامه – ترجمه ی گواهی فوت همسر – در صورت همراهی فرزندان گواهی اشتغال به تحصیل آنها

اسناد ملکی

ترجمه ی اسناد ملکی ( سند ملک، باغ، زمین ) – اجاره نامه ملکی

کارمندان ادارات

گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت یا سازمان مربوطه با ذکر تاریخ شروع به فعالیت، عنوان شغلی  , حقوق و مزایا و تاریخ مرخصی(برای ویزای توریستی)
فیش حقوقی 3 ماهه – لیست بیمه – حکم کارگزینی

کارفرمایان

ترجمه ی روزنامه رسمی و تغییرات شرکت – ترجمه ی آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده – ترجمه ی لیست بیمه و شخص متقاضی – فیش حقوقی 3 ماهه آخر کارمندان

تاجران

ترجمه کارت بازرگانی – گواهی از اتاق بازرگانی – لیست پرداخت بیمه – ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده

مهندسان

ترجمه ی پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت – ترجمه ی قراردادهای پروژه های انجام شده

صاحبان مشاغل آزاد

ترجمه ی پروانه بهره برداری – ترجمه ی جواز کسب – ترجمه ی آخرین مالیات پرداختی – ترجمه ی بیمه پرداختی

بازنشستگان

ترجمه ی حکم بازنشستگی  – فیش حقوقی سه ماهه آخر

دارالترجمه آنلاین ترکی استانبولی

یکی از مهم ترین خدمات مربوط به دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی این است که خدمات آنلاین را هم اکنون در سایت خود برپا کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن و به دور از هیاهوی روزانه و ترافیک خدماتی مناسب از ما دریافت کنید. می توانید فایل ها و مستندات خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان و تیم فنی دارالترجمه الف در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات مربوط به مدارک پشتیبان و هزینه ی ترجمه را برای شما ارسال کنند.

خدمات ترجمه دارالترجمه ترکی استانبولی

دارالترجمه الف اولین دارالترجمه رسمی آنلاین و ۲۴ ساعته در ایران شناخته می شود. یکی از مهمترین مزیت های دارالترجمه رسمی الف این است که درخواست ترجمه مدارک از طریق اپلیکیشن و بصورت آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز و بیست و چهار ساعته امکان پذیر است. بدین ترتیب محدودیت های سایر دفاتر دارالترجمه ها در مراجعه حضوری و تحویل مدارک و غیره را نخواهید داشت.

نکته مهم دیگر این است که ترجمه مدارک به زبان ترکی استانبولی توسط مترجم ترک زبان صورت گرفته، لذا هیچ گونه نگرانی بابت ترجمه غیر حرفه ای و یا استفاده از کلمات نامتداول وجود نخواهد داشت.

دارالترجمه رسمی استانبولی الف کلیه خدمات ترجمه همانند ترجمه رسمی شناسنامه، ترجمه رسمی کارت ملی، ترجمه مدارک تحصیلی، ترجمه رسمی دانشنامه، ترجمه ریز نمرات تحصیلی و سایر اسناد و مدارک رسمی را برای دانشجویان و دانش آموزان را با کیفیت عالی و هزینه مناسب انجام خواهد داد.

با دارالترجمه رسمی الف در کمال اطمینان خاطر و آسودگی کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز خود را به زبان ترکی استانبولی ترجمه نموده و با پرداخت هزینه مناسب آنها را درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید. در ادامه به بررسی و معرفی انواع امکانات و خدمات ویژه دارالترجمه رسمی استانبولی الف می پردازیم.

ترجمه پزشکی به زبان ترکی استانبولی

زمانی که سلامتی شما به واسطه بیماری و حوادث ناگوار به خطر می افتد و تکنولوژی مربوط به بهبود اوضاع در کشور شما موجود نیست به ناچار به فکر سفر به خارج از مرزهای زمینی کشور خود می افتید و دوست دارید که زیر نظر یک پزشک متخصص در کشور پیشرفته ترکیه به درمان خود ادامه دهید. دارالترجمه الف برای این موضوع راهکار دارد.
ابتدا می بایست شرح کاملی از چگونگی به وجود آمدن این بیماری و این که چند سال درگیر آن هستید و به صورت کلی شرح کاملی از وضعیت کنونی خود را برای ما ارسال کنید طوری که هر پزشک متخصصی با خواندن آن نظرش جلب شود تا به شما در زمینه بهبود بیماری کمک کند.
با ترجمه رسمی این مدارک شما عزیزان می توانید ویزای پزشکی دریافت کنید و به کشور ترکیه و دیگر کشورهایی که به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند مهاجرت کنید و بیماری خود را درمان کنید. این ها تنهای بخشی از مزایای همکاری با دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی است.

ترجمه رسمی فوری ترکی استانبولی

تمامی کارهای مربوط به ترجمه رسمی ترکی استانبولی، اخذ مهر تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری، توسط دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی انجام می گیرد. برای این کار ما مترجمان متعهد و ماهری را استخدام کرده ایم که بنابه نیاز مشتری و حجم مدارک، کلیه کارهای ترجمه ای در کم ترین زمان ممکن و در مدت زمان یک هفته ، به مشتری ارائه می گردد.

دارالترجمه ترکی استانبولی الف، با تجربه ای بسیار بالا، پرسنل  و مترجمانی کارآزموده و متخصص در زمینه ی ترجمه رسمی، هر گونه نیاز مخاطبان و مشتریان را در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه نسبت به دیگر همکاران در این حوزه پاسخگو می باشد.
در صورتی که نیاز به ترجمه ی مدارک خود به زبان ترکی استانبولی دارید می توانید با دارالترجمه ی الف از شروع فرآیند ترجمه تا پایان آن در هر لحظه در ارتباط باشید.

هزینه ی ترجمه مدارک به زبان ترکی استانبولی

طبق نرخ نامه ی کانون مترجمین رسمی و انجمن صنفی مترجمان ایران

تمامی زبان های غیر انگلیسی با 30 درصد افزایش قیمت نسبت به زبان انگلیسی قابل ترجمه می باشد. لذا برای آگاهی از قیمت های ترجمه مدارک به زبان انگلیسی کلیک کنید.

دارالترجمه رسمی الف انواع خدمات ترجمه زبان های مختلف و متداول جهان را انجام می دهد. بخش ترکی استانبولی دارالترجمه الف با بهره گیری از مترجمان رسمی و کارشناسان حرفه ای و مجرب، دارای سالها تجربه درخشان و حرفه ای است.

دفتر دارالترجمه رسمی استانبولی الف دارای خدمات غیر حضوری بوده و بصورت آنلاین و شبانه روزی آماده پاسخگویی به درخواستهای مشتریان است; اگر فرصت حضور در دفتر دارالترجمه را ندارید می توانید از طریق نصب اپلیکیشن دارالترجمه الف و یا از طریق تلگرام اسکن مدارک و مستندات را برای دفتر ارسال نمائید. امکان ترجمه فوری مدارک، انتخاب زمان و ساعت دریافت، تحویل مدارک از طریق پیک رایگان و ترجمه رسمی مدارک طبق استانداردهای سفارت ترکیه صورت می پذیرد.

Comments ۱

  1. سلام
    وقت بخیر
    من مریم وظیفه هستم
    دانش آموخته زبان ترکی استانبولی از موسسه فرهنگی یونس امره تهران و یک دوره از دانشگاه استانبول ترکیه، تجربه کاری در حوزه ترجمه رو ندارم متاسفانه…و علاقمند به ترجمه.
    خیلی علاقمند هستم در دارالترجمه رسمی بصورت کارآموز و یا کار ترجمه رو شروع کنم البته اگرشما اجازه به این کار بدید🙏🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *