دارالترجمه آنلاین الف

دارالترجمه آنلاین الف اولین دارالترجمه دارای اپلیکیشن در تهران

admin بلاگ Leave a Comment


دارالترجمه آنلاین فوری

فکر می کنید که چرا به دارالترجمه آنلاین نیاز داریم؟ در چند دهه ی اخیر تعامل ملت ها با یکدیگر افزایش یافته است و  انسان ها در کشور های گوناگون بیشتر از قبل به دلایل تجاری و شخصی با یکدیگر در ارتباط هستند. این تماس و ارتباط بین دو ملت نیز به واسطه ی مترجمین با تجربه ای صورت می گیرد که هر دو زبان مبدا و مقصد را به خوبی می دانند.

بر همین اساس دارالترجمه های آنلاین زیادی را می بینیم که نیازهای گوناگون مراجعین را برطرف می کنند اما زمانی که نیاز به ترجمه رسمی باشد دارالترجمه‌ آنلاین کمتری را می بینیم که ترجمه رسمی را با شرایط خوبی که مشتری به آن نیازمند است انجام دهند.

کمبود دارالترجمه آنلاین

کمبود دارالترجمه آنلاین به دلیل اهمیت ترجمه رسمی است , زیرا در این مدل از ترجمه با اسنادی رو به رو هستیم که از اهمیت بالایی برخوردار هستند و باید بدون هیچ گونه اشتباهی بوسیله ی مترجمی که مجوز انجام این گونه ترجمه‌ها را دارد انجام شود.

این اسناد اهمیت قانونی زیادی دارند و دارالترجمه آنلاین باید استانداردهای سازمان مورد نظرکه این اسناد باید به آن‌ رجوع داده شوند را به طور کامل رعایت کند. در این دسته می‌توان به ترجمه مدارک تحصیلی اشاره کرد که امروزه داوطلبان زیادی دارد.

دارالترجمه آنلاین الف و دانشجویان برای ادامه تحصیل در خارج از کشور باید مدارک تحصیلی خود را که شامل ریزنمرات دانشگاهی، دانشنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد و......... به دارالترجمه رسمی بدهند که تجربه بالاتری در این خصوص داشته باشد , با این حال دارالترجمه الف شرایطی را برای دانشجویان و اساتید فراهم کرده است که بتوانند بصورت غیر حضوری مدارک مورد نیاز خود را از طریق اپلیکیشن رسمی دارالترجمه الف برای ما ارسال کنند و بدون صرف هزینه و زمان و به دوری از تمام مسائل ترافیکی پایتخت بتوانند در اسرع وقت نسبت به دریافت ترجمه ی مدارک خود اقدام کنند.  

دارالترجمه آنلاین الف

دارالترجمه آنلاین الف

 

ترجمه ی اسناد و مدارک رسمی بصورت آنلاین

ترجمه رسمی تنها ترجمه مدارک تحصیلی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور نیست بلکه ترجمه رسمی شناسنامه، اسناد ازدواج، ثبت شرکت‌های ایرانی در کشورهای خارجی، اسناد حقیقی ، اسناد حقوقی برای اخذ ویزا و مهاجرت به کشورهای گوناگون را می‌توان از مهمترین موضوع‌های سفارش ترجمه‌های رسمی به حساب آورد.
این مسئله باعث شده تا اهمیت ترجمه رسمی فقط به دقت و صحت متن ترجمه شده اختصاص نیابد و ترجمه باید طبق زمانبندی و در اسرع وقت با حفظ دقت و امانت داری انجام شود خوشبختانه همه ی این موارد در دارالترجمه ی آنلاین الف در نظر گرفته شده و تلاش بر این است تا این فرآیند به صورت کاملاً آنلاین انجام شود و زمان مشتری برای تحویل دادن و دریافت سفارش ترجمه گرفته نشود.
به همین دلیل ساز و کاری تدارک دیده شده است تا تنها با چند کلیک اسناد مورد نیاز برای ترجمه را در دسترس مترجمین رسمی دارالترجمه آنلاین الف قرارگیرد و در کمترین زمان ممکن مدارک و نسخه ترجمه شده را از نماینده الف آنلاین دریافت کنند.    

مشکلات ترجمه به روش سنتی

دانشجویان ، توریست های اروپایی و آمریکایی , اساتید،پژوهش گران و کاردانان کسب و کار در زندگی امروزه خود ممکن است به ترجمه متن و اسناد رسمی یا ترجمه مقاله … نیاز پیدا کنند.
برآوردن این نیاز در گذشته، یعنی ترجمه متن فارسی به‌ انگلیسی یا بالعکس، و پیدا کردن مترجمین این امر با مشکلات بسیاری همراه بود. از پیدا کردن متخصصین مترجم، تا هماهنگ کردن و رساندن فایل‌های ورد ، یا رساندن اسناد رسمی مورد نیاز برای ترجمه به افراد مورد نظر گرفته، تا پرداخت مبلغ ترجمه، سنجیدن کیفیت ترجمه‌های انجام شده و سخت تر از آن اعتماد و اطمینان به قول افراد برای تحویل در زمان مقرر ترجمه، و نیز وجوه پرداخت شده، همگی از مشکلات فرایند قدیمی ترجمه‌ی انگلیسی متون به حساب می‌آمد.

امّا همانطور که گفته شد، بسیاری از فرایندها، خدمات و کسب‌ و کارها امروزه به وسیله ی اینترنت در جامعه مدرن امروزی تحت تاثیر قرار گرفته است. خدمات دارالترجمه آنلاین انگلیسی‌ به‌ فارسی و بالعکس ، امروزه توانسته است خدمات قدیمی ترجمه انگلیسی را تحت تاثیر قرار دهد.

فواید دارالترجمه آنلاین متون و مقالات انگلیسی

دارالترجمه آنلاین الف , شبکه‌ای آنلاین، شامل مترجمین خبره و ارزیابانی که به‌ طور پیوسته کیفیت ترجمه‌های ارائه شده توسط این مترجمین را کنترل می‌کنند. با ثبت سفارش‌های ترجمه خود به‌ صورت آنلاین بر روی شبکه ی الف می‌توانید علاوه‌ بر راحتی از دغدغه‌های یافتن مترجم تخصصی ، از فواید زیر که همگی جزء مزیت‌های دارالترجمه آنلاین الف است بهره مند شوید.

مزایای دارالترجمه آنلاین الف

  • قبول و انجام سفارش‌های ترجمه انگلیسی توسط متخصصین و دانش‌آموختگان هر رشته (انجام ترجمه تخصصی)
  • بررسی مدارک قبل از ارسال اصل مدارک
  • بدون نیاز به مراجعه حضوری
  • کنترل و تضمین موعد تحویل سفارشات
  • کنترل کیفیت ترجمه‌های آنلاین انجام شده
  • تحویل همه ی سفارشات ترجمه انگلیسی به‌صورت تایپ شده
  • انجام تمامی فرایندها، از ثبت سفارش، تا پرداخت وجه، تخصیص مترجم و تحویل فایل به‌صورت آنلاین و اطلاع‌رسانی وضعیت سفارش ترجمه از داخل اپلیکشین

به‌طور کلی می‌توان گفت که دارالترجمه آنلاین الف با ارائه‌ی این خدمات همه ی محدودیت‌ها و مشکلات انجام سفارشات ترجمه انگلیسی به‌ صورت قدیمی را برطرف کرده است.

همین الان شروع کنید!

دوستانی که از موبایل های تحت پلتفرم اندروید استفاده می کنند می توانند از طریق دکمه ی زیر اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن دارالترجمه آنلاین الف کنند و یا می توانند از طریق تلگرام اقدام به ارسال اسکن مدارک خود کنند….

همکاران ما آنلاین و در هر لحظه آماده ی جوابگویی به سوالات شما عزیزان هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *