ترجمه رسمی پروانه مطب

ترجمه رسمی پروانه مطب

تیم تولید محتوای دارالترجمه الف خدمات ارسال نظر

مقدمه

ترجمه رسمی پروانه مطب جزء مدارک شغلی محسوب می شود و در واقع اثبات کننده ی ادعای متقاضی ویزا در رابطه با اشتغال به کار در کشورش می باشد. به همین علت ترجمه رسمی پروانه مطب تاثیر مثبتی بر نظر افسر صادر کننده ی ویزا دارد چرا که با ترجمه رسمی پروانه مطب این موضوع برای افسران صادر کننده ی ویزا مشخص می شود که متقاضی برای بازگشت به کشور خود انگیزه های مورد نیاز را دارد و در کشور خود دارای کسب و کاری می باشد.

ترجمه رسمی پروانه مطب

پروانه مطب مجوزی است که به پزشکان، دندانپزشکان و پیراپزشکان اجازه می دهد که در مطب ها یا دفاتر کار یا موسسات پزشکی یک شهر مشخص به ارائه خدمات پزشکی بپردازند.

هرگونه فعالیت پزشکان و … در موسسات خصوصی، خیریه، دولتی و غیر دولتی بدون اخذ پروانه اشتغال مطب از سازمان نظام پزشکی ممنوع بوده و فعالیت غیر مجاز محسوب می شود.

به استناد بند ن ماده 3 قانون سازمان پزشکی مصوب مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام، صدور پروانه اشتغال مطب توسط سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. پروانه مطب دارای اعتبار 5 ساله از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و پس از این مدت می بایست نسبت به تمدید پروانه اقدام شود.

ترجمه رسمی پروانه مطب با تائیدات دادگستری و وزارت خارجه

برای ترجمه رسمی پروانه مطب اصل پروانه با مهر و امضای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کافیست.

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه اصل پروانه همراه با دانشنامه تحصیلی که میبایست در آن عنوان رشته با پروانه مطابقت داشته باشد الزامیست.

لازم به ذکر است ترجمه ی پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی افرادی که در خارج از کشور فارغ التحصیل شده اند و فاقد دانشنامه های صادره از وزارت بهداشت هستند، با اخذ گواهی از اداره ی امور بین الملل وزارت بهداشت قابل ترجمه و تائید می باشد.

هزینه ترجمه رسمی پروانه مطب

هزینه ترجمه رسمی پروانه مطب از فارسی به انگلیسی مبلغ 60 هزار تومان و مبلغ 20 هزار تومان خدمات دفتری به ازای هر نسخه می باشد.

 

سوالات متداول

هزینه ترجمه هر نسخه پروانه مطب 60 هزار تومان و 20 هزارتومان هزینه دفتری می باشد.

هزینه تائیدات دادگستری مبلغ 65 هزار تومان و 10 هزار تومان وزارت امور خارجه برای هر مدرک.

برای ترجمه ی رسمی پروانه مطب اصل پروانه با مهر و امضای مجاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کافیست.

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه اصل پروانه همراه با دانشنامه تحصیلی که میبایست در آن عنوان رشته با پروانه مطابقت داشته باشد الزامیست ، برای کسب اطلاعات بیشتر با دارالترجمه تماس حاصل نمایئد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.