ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی سال 1403

ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی

قبل از هر چیز باید بدانیم که ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی برای چه ویزاهایی لازم است؟ آیا نیاز است که مدارک ترجمه شده را به تایید دادگستری و خارجه برسانیم؟ هزینه ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی چقدر است و چه مدت زمان می برد؟ این ها سوالاتیست که معمولا مشتریانمان از ما می پرسند. در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه و شرایط ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی کسب کنید در ادامه با ما همراه باشید...

ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی

ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی سال 1403

دارالترجمه رسمی الف
16 فروردین 1399
بدون دیدگاه

مقدمه

ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی یکی از ملزومات جهت ارائه به سفارت های حوزه شینگن و کشورهای آمریکایی جهت اخذ ویزا می باشد و مهندسانی که تقاضای اخذ ویزا از یکی از کشورهای خارجی را دارند می بایست مدارک شغلی خود را که شامل موارد زیر می باشد به سفارت مربوطه ارائه دهند

اگر قصد ترجمه‌ رسمی کارت نظام مهندسی خود را دارید دارالترجمه رسمی الف می تواند در بازه زمانی یک الی دو روز کاری اقدام به ترجمه ی رسمی نماید. همچنین در صورت صلاحدید مشتری اخذ تاییدات دادگستری و امورخارجه در مدت زمان 3 الی 4 روز کاری قابل انجام است.

 

پیش نیاز ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی چیست؟

ترجمه ی رسمی کارت نظام مهندسی نیاز به هیچگونه تشریفات خاصی ندارد و شما می توانید یک اسکن با کیفیت و پشت و رو از کارت نظام مهندسی را برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ترجمه رسمی اقدام شود.

با این حال اگر نیاز به تاییدات دادگستری و امورخارجه دارید تنها کافیست تا اصل کارت نظام مهندسی را به همراه اصل دانشنامه تحصیلی خود و تاییدیه سازمان نظام مهندسی برای ما ارسال کرده و تا سه الی چهار روز کاری منتظر تاییدات دادگستری و امور خارجه باشید که تمامی این روند توسط نماینده دارالترجمه الف در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

نکته: دادگستری و خارجه کارت نظام مهندسی را بدون داشتن تاییدیه از سازمان نظام مهندسی تایید نخواهند کرد لذا برای حل این مشکل با در دست داشتن مدارک شناسایی و کارت نظام مهندسی به سازمان مراجعه کرده و پس از بررسی و گرفتن کپی از کارت نظام پزشکی نسبت به تایید آن اقدام کنید.

با این حال برای ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی نیاز به یک کپی واضح از صفحه اول پاسپورت فرد متقاضی برای بررسی اسپل مشخصات نیاز است.

در صورتی که کپی پاسپورت ندارید می بایست اسپل نام و نام خانوادگی و نام پدر را برای همکاران ما ارسال نمائید.

 

هزینه ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی چقدر است؟

  • مبلغ 40,000 تومان هزینه ترجمه ی کارت نظام مهندسی به زبان انگلیسی
  • مبلغ 48,000 تومان هزینه ترجمه ی کارت نظام مهندسی به زبان های سایر ( غیر از انگلیسی )

نکته: طبق نرخنامه کانون مترجمین، هزینه حق دفتری، پلمپ، اسکن و کپی برابر اصل به جمع کل مبلغ ترجمه اضافه خواهد شد.

 

ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی با تاییدات دادگستری و خارجه

شما می‌توانید دریافت تاییدات دادگستری و خارجه برای ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی موردنظر خود را به دارالترجمه الف بسپارید. باید اشاره داشت که دریافت تاییدات دادگستری و خارجه علاوه‌ بر زمان بیشتر، هزینه بیشتری نیز دارد. لیست هزینه‌های دریافت تاییدات دادگستری و خارجه عبارت است از:

  • هزینه تاییدات دادگستری برای کارت نظام مهندسی 70،000 تومان
  • هزینه تایید وزارت امور خارجه برای کارت نظام مهندسی 20،000 تومان

نکته: از الزامی بودن تاییدات دادگستری و خارجه اطمینان حاصل کنید زیرا اخذ تاییدات باعث افزایش هزینه ها و مدت زمان انجام کار خواهد شد.

نکته: اصل دانشنامه تحصیلی به همراه تاییدیه سازمان نظام مهندسی به جهت اخذ تاییدات کارت نظام مهندسی الزامی می باشد.

نکته: مدت زمان برای اخذ تاییدات دادگستری یک روزی کاری و مدت زمان برای اخذ تاییدات خارجه دو روز کاری می باشد.

نکته: دادگستری و خارجه روزهای پنجشنبه تعطیل می باشند

 

سوالات متداول

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت خارجه ارائه ی اصل کارت و اصل مدرک دانشگاهی و همچنین تاییدیه سازمان نظام مهندسی الزامیست ، در غیر اینصورت دادگستری و خارجه اقدام به تایید این سند نخواهند کرد

قابل ترجمه می باشد اما به تاییدات دادگستری و امورخارجه نمی رسد و می بایست متقاضی نسبت به تعویض آن اقدام کند.

بطور میانگین بین دو الی سه روز کاری قابل انجام می باشد ، با این حال در صورتی که فورس زمانی دارید می توانید با هماهنگی با همکاران ، ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی خود را در مدت زمان یک روز کاری تحویل بگیرید

بطور کلی تمامی ترجمه های رسمی تا 6 ماه اعتبار دارند و پس از این مدت زمان می بایست ترجمه مجددا انجام شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *