ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی

تیم تولید محتوای دارالترجمه الف خدمات ارسال نظر

مقدمه

کارت نظام مهندسی یکی از ملزومات جهت ارائه به سفارت های اروپایی و آمریکایی برای اخذ ویزا می باشد و مهندسانی که تقاضای اخذ ویزا از یکی از کشور های خارجی را دارند می بایست برای نشان دادن مدارک شغلی خود اقدام به ترجمه ی اصل کارت نظام مهندسی، ترجمه روزنامه رسمی شرکت، سابقه بیمه، فیش حقوقی ۳ ماهه آخر اقدام نمایند.

اگر قصد ترجمه‌ رسمی کارت نظام مهندسی خود را دارید دارالترجمه رسمی الف می تواند در بازه ی زمانی چند ساعته و یا یک روزه اقدام به ترجمه ی رسمی نماید. همچنین در صورت صلاحدید مشتری اقدام به اخذ تاییدات دادگستری و امورخارجه در مدت ۲ الی ۳ روز کاری قابل انجام است.

استفاده‌ی کارت نظام مهندسی برای کشورهای خارجی بسیار کم می باشد. با این حال برخی از مراکز دانشگاه ها در خارج از کشور به ترجمه رسمی این مدرک نیاز دارند که می بایست توسط یک دارالترجمه رسمی ترجمه شود.

 

پیش نیاز ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی چیست؟

ترجمه ی رسمی کارت نظام مهندسی نیاز به هیچگونه تشریفات خاصی ندارد و شما می توانید یک اسکن با کیفیت از مدرکتان را برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ترجمه رسمی اقدام شود.

با این حال اگر نیاز به تاییدات دادگستری و امورخارجه دارید تنها کافیست تا اصل کارت خود را برای ما ارسال کرده و تا ۳ روز منتظر تاییدات دادگستری و امورخارجه باشید که تمامی این روند توسط نماینده دارالترجمه الف در سریع ترین زمان صورت می پذیرد.

با این حال برای ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی نیاز به یک کپی واضح از صفحه اول پاسپورت فرد متقاضی برای بررسی اسپل اسم نیاز است.

در صورتی که کپی پاسپورت ندارید می بایست اسپل نام و نام خانوادگی و نام پدر را برای همکاران ما ارسال نمائید.

 

هزینه ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی چقدر است؟

  • مبلغ 40,000 تومان هزینه ترجمه ی کارت نظام مهندسی
  • مبلغ 20,000 تومان هزینه خدمات دفتری
  • در صورتی که نیاز به تاییدات دادگستری و امورخارجه داشته باشید مبلغ 65,000 تومان برای خرید بارکد دادگستری و مبلغ 10,000 تومان برای امورخارجه.

تمامی هزینه های گفته شده دقیقا طبق نرخ نامه کانون مترجمین رسمی سال ۱۴۰۰ می باشد و دارالترجمه رسمی الف هیچگونه هزینه اضافی نسبت به نرخ نامه کانون دریافت نمی کند. ضمنا دارالترجمه الف به پرونده های بالای صد هزار تومان بین 15 تا 20 درصد تخفیف نیز ارائه می کند.

 

سوالات متداول

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت خارجه ارائه ی اصل کارت و اصل درک دانشگاهی که از طرف وزارت علوم صادر می شود الزامیست

قابل ترجمه می باشد اما به تاییدات دادگستری و امورخارجه نمی رسد و می بایست متقاضی نسبت به تعویض آن اقدام کند.

امتیاز به این نوشته
میانگین: 0 از 0 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *