ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی

ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی

تیم تولید محتوای دارالترجمه الف خدمات ارسال نظر

مقدمه

کارت نظام مهندسی یکی از ملزومات جهت ارائه به سفارت های حوزه شینگن و آمریکایی برای اخذ ویزا می باشد و مهندسانی که تقاضای اخذ ویزا از یکی از کشور های خارجی را دارند می بایست برای نشان دادن مدارک شغلی خود اقدام به ترجمه ی اصل کارت نظام مهندسی، ترجمه روزنامه رسمی شرکت، ترجمه رسمی سابقه بیمه و ترجمه رسمی فیش حقوقی ۳ ماهه آخر اقدام نمایند.

اگر قصد ترجمه‌ رسمی کارت نظام مهندسی خود را دارید دارالترجمه رسمی الف می تواند در بازه ی دو روزه اقدام به ترجمه ی رسمی نماید. همچنین در صورت صلاحدید مشتری اخذ تاییدات دادگستری و امورخارجه در مدت 3 الی 4 روز کاری قابل انجام است.

استفاده‌ از ترجمه کارت نظام مهندسی برای ارائه به سفارت های کشورهای خارجی بسیار کم می باشد. با این حال برخی از مراکز و دانشگاه های خارج از کشور به ترجمه رسمی این مدرک نیاز دارند که می بایست توسط یک دارالترجمه رسمی ترجمه شود.

 

پیش نیاز ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی چیست؟

ترجمه ی رسمی کارت نظام مهندسی نیاز به هیچگونه تشریفات خاصی ندارد و شما می توانید یک اسکن با کیفیت از مدرکتان را برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ترجمه رسمی اقدام شود.

با این حال اگر نیاز به تاییدات دادگستری و امورخارجه دارید تنها کافیست تا اصل کارت نظام مهندسی را به همراه اصل مدرک تحصیل خود برای ما ارسال کرده و تا سه الی چهار روز کاری منتظر تاییدات دادگستری و امور خارجه باشید که تمامی این روند توسط نماینده دارالترجمه الف در سریع ترین زمان صورت می پذیرد.

با این حال برای ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی نیاز به یک کپی واضح از صفحه اول پاسپورت فرد متقاضی برای بررسی اسپل اسم نیاز است.

در صورتی که کپی پاسپورت ندارید می بایست اسپل نام و نام خانوادگی و نام پدر را برای همکاران ما ارسال نمائید.

 

هزینه ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی چقدر است؟

  • مبلغ 40,000 تومان هزینه ترجمه ی کارت نظام مهندسی به زبان انگلیسی
  • مبلغ 48,000 تومان هزینه ترجمه ی کارت نظام مهندسی به زبان های سایر ( غیر از انگلیسی )

نکته: طبق نرخنامه کانون مترجمین، هزینه حق دفتری، پلمپ، اسکن و کپی برابر اصل به جمع کل مبلغ ترجمه اضافه خواهد شد.

 

ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی با تاییدات دادگستری و خارجه

شما می‌توانید دریافت تاییدات دادگستری و خارجه برای ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی موردنظر خود را به دارالترجمه الف بسپارید. باید اشاره داشت که دریافت تاییدات دادگستری و خارجه علاوه‌ بر زمان بیشتر، هزینه بیشتری نیز دارد. لیست هزینه‌های دریافت تاییدات دادگستری و خارجه عبارت است از:

  • هزینه تاییدات دادگستری برای کارت نظام مهندسی 70،000 تومان
  • هزینه تایید وزارت امور خارجه برای کارت نظام مهندسی 20،000 تومان

نکته: از الزامی بودن تاییدات دادگستری و خارجه اطمینان حاصل کنید زیرا اخذ تاییدات باعث افزایش هزینه ها و مدت زمان انجام کار خواهد شد.

نکته: مدت زمان برای اخذ تاییدات دادگستری یک روزی کاری و مدت زمان برای اخذ تاییدات خارجه دو روز کاری می باشد.

نکته: دادگستری و خارجه روزهای پنجشنبه تعطیل می باشند

 

سوالات متداول

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت خارجه ارائه ی اصل کارت و اصل مدرک دانشگاهی که از طرف وزارت علوم صادر می شود الزامیست

قابل ترجمه می باشد اما به تاییدات دادگستری و امورخارجه نمی رسد و می بایست متقاضی نسبت به تعویض آن اقدام کند.

بطور میانگین بین دو الی سه روز کاری قابل انجام می باشد ، با این حال در صورتی که فورس زمانی دارید می توانید با هماهنگی با همکاران ، ترجمه رسمی کارت نظام مهندسی خود را در مدت زمان یک روز کاری تحویل بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.